شیرآلات پایه بلند

محبوبیت شیرآلات پایه بلند به دلیل استفاده گسترده از توالت های کابینتی روز به روز در حال افزایش است این نوع شیر آب که بیشتر در حمام و سرویس های بهداشتی مدرن استفاده میشود معمولا دارای طراحی چشمگیر و مدرن است در این مقاله از دکومکور درباره شیرآلات پایه بلند و مزایای آن به طور کامل توضیح دادیم.

مدلهای آنیتک از این نوع شیرآلات نیز در بازار موجود است ، اما تنوع زیادی به ویژه در ایران وجود ندارد.

چون شیرآلات پایه بلند روی پیشخوان یا کابینت نصب می شود ، که شیک تر به نظر می رسد.

 در ابتدا باید گفت که این نوع شیرها ،چه ظاهری کلاسیک داشته باشند و چه مدرن ، فضایی پیچیده و مدرن ایجاد می کنند.

و در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود.

درباره شیر آب توالت پایه بلند

در ابتدا باید گفت این نوع شیرها هر چه ظاهری کلاسیک و مدرن داشته باشند  ، فضایی پیچیده و مدرن ایجاد می کنند و در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود.

امروزه اکثر ست های شیر آب شیرآلات پایه بلند دارند و خریداران می توانند از شیرآلات پایه بلند مطابق سلیقه خود از مجموعه دکومکور انتخاب کنند.

تفاوت بین شیرآلات معمولی و بلند

این نوع شیرآلات چه ظاهری کلاسیک و چه مدرن داشته باشند فضایی پیچیده و مدرن ایجاد کرده و در طرح ها و رنگ های متنوع تولید میشوند امروزه اکثر عملکرد شیر توالت اهرمی پایه بلند همانند شیر توالت اهرمی معمولی است هر دو دارای کارتریج و دسته اهرمی هستند و جریان آب را به یک خروجی هدایت میکنند فشار و دمای آب نیز در هر دو نوع سوپاپ به یک شکل کنترل میشود تنها تفاوت در ارتفاع بیشتر شیر آب توالت پایه بلند است که باید متناسب با ارتفاع سینک ظرفشویی باشد.

بیشتر بخوانید:  تاریخچه دستشویی و معرفی انواع آن

قیمت شیرآلات پایه بلند تفاوت چندانی با قیمت شیرآلات معمولی ندارد البته در محدوده قیمت محصولات لوکس انتخاب گسترده تری برای خریداران وجود دارد فرنگی بلند دارند و خریداران میتوانند بین شیر آب توالت معمولی و شیرآلات پایه بلند یکی را انتخاب کنند در نتیجه نیازی به نگرانی نیست که شیرآلات با دیگر شیرهای خانگی تنظیم نشود.

پیشنهاد مطالعه : روشویی کابینتی

مزایای توالت فرنگی بلند

این نوع شیرآلات روی کابینت نصب شده و فضای بالای سینک را آزاد میکند از این فضا میتوان برای قرار دادن آینه بزرگتر یا طبقه بندی استفاده کرد شیرآلات اهرمی شکل پایه ای بلند فضایی مدرن و مینیمال ایجاد میکنند و همچنین بسیار کاربردی هستند.

مناسب ترین شیرآلات برای سینک ظرفشویی شیرآلات پایه بلند هستند استفاده از شیرآلات معمولی توالت فرنگی یا حتی شیرهای ماشین ظرفشویی که ارتفاع بیشتری دارند در کنار این نوع سینک های فانتزی باعث میشود دسته اهرمی شیر به دیواره سینک برخورد کرده و حرکت آن را محدود کند.

با گسترش سینک ظرفشویی تنوع و محبوبیت شیرهای پایه بلند نیز افزایش یافته است مدل های آنتیک از نوع شیرآلات نیز در بازار موجود است اما به خصوص در ایران تنوع چندانی وجود ندارد.

همانطور که در راهنمای توالت فرنگی اشاره شد شیر های دکومکور از آلیاژ شمش برنج استاندارد ساخته شده و دارای ۵ سال ضمانت و خدمات پس از فروش می باشند تنوع در قیمت شیرآلات و مدل های توالت فرنگی بلند به خریداران این امکان را میدهد که مناسب ترین نوع توالت را انتخاب کنند.

پیشنهاد مطالعه : روشویی سنگی

بیشتر بخوانید:  یک حوله خشک کن خوب چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.