ترمیم دیوار آجری تزئینی – جایی که زندگی می کنیم

آجر دکوراتیو
آجر دکوراتیو
آجر زیر کلاهک بتنی سمت راست دروازه در حال از هم پاشیدن است. چالش این است که آجر جایگزین را مشابه را پیدا کنیم.

 

خانه ما یک دیوار آجر تزئینی مستقل با دروازه آهنی دارد. در جاهای مختلف آجرها در حال فرو ریختن هستند. در بعضی جاه ها آجر جدا شده است. آجرهای جایگزین کافی برای جایگزینی آجرهای آسیب دیده را ندارم. آیا باید آجرهایی را که صرفاً در حال فرو ریختن هستند جایگزین کنم و درزگیرها و تعمیر ملات می توانند آنها را در حالت فعلی حفظ کنند؟ من سه پیمانکار را برای برآورد هزینه هماهنگ کردم و همه آنها می‌گویند که نمی‌توانند دقیقا آجر دکوراتیو حاضر را اجرا کنند، بیشتر به این دلیل که اندازه آن بزرگ است. برای حل این مشکل و جلوگیری از تجزیه آجرهای تزئینی در آینده چه کاری انجام بدهیم؟

 

به گفته یکی از پیمانکاران: بر اساس عکسی که برای من ارسال کردید، می‌توانم بگویم که نمی‌توانید اکثر آجرهای آسیب‌دیده را در وضعیت فعلی تعمیر کنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که چند آجر دارید که شل شده است و می توانید آن را بدون آسیب دیدگی بردارید، می توانید از یک اپوکسی برای چسباندن دائمی آجر دوباره استفاده کنید. با تماشای ویدیوی نصب آجر دکوراتیو در آپارات من می توانید در مورد این اپوکسی بنایی چند منظوره و نحوه استفاده از آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

احتمال این وجود دارد که مجبور شوید از آجر موجودی که دارید استفاده کنید یا بخشی از آجر اصلی را پیدا کنید. متوجه شدم که پیمانکاران به شما گفته اند که نمی توانند با آجر مطابقت داشته باشند، اما از عکس شما خانه شما به نظر می رسد و احتمال بسیار خوبی وجود دارد که تامین کنندگان آجر در منطقه شما بتوانند به شما کمک کنند. اگر آجرهای دکوراتیو واقعاً دیگر ساخته نمی شوند، باید چندین آجر خود را به اطراف ببرید و از تک تک عرضه کنندگان آجر دیدن کنید تا حقیقت را کشف کنید. جستجوی شما ممکن است به شعاع 50 یا 100 مایلی برای هر تامین کننده آجری که می توانید پیدا کنید گسترش یابد. ارزش چند سفر کوتاه جاده ای را برای یافتن آجر دکوراتیو خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  بتن اکسپز رنگی چه مزایایی دارد؟  

بیایید در مورد علت شکست آجرهای دیوار تزئینی صحبت کنیم. همه آجرها برای شروع یکسان ساخته نمی شوند. آجر از خاک رس شروع می شود و هنگامی که در کوره پخته می شود، گرما کانی شناسی را تغییر می دهد و خاک رس نرم را به یک سنگ مصنوعی تبدیل می کند. نوع خاک رس، درجه حرارت در کوره و مدت زمان پخت آجر همگی برای کنترل سختی و مقاومت در برابر آب و هوا ترکیب می شوند. برخی از آجرهای سنگفرش آنقدر سخت می شوند که از نظر سختی و توانایی مقاومت در برابر چندین دهه قرار گرفتن در معرض یخ و برف، تقریباً شبیه سنگفرش های گرانیتی می شوند.

پس از تعمیر آجر آسیب دیده، با استفاده از درزگیرهای شفاف با کیفیت بالا و توجه ویژه به ملات، می توانید آسیب های بعدی را به حداقل برسانید. مقدار زیادی آب از طریق ملات وارد آجر می شود و از جایی که ملات و آجر به یکدیگر برخورد می کنند. ممکن است در اینجا ریز ترک ها را نبینید، اما وجود دارند.

درزگیرهایی که من ترجیح می دهم، ملات های قابل تنفس هستند. بگذارید بگویم که قیمت راهنمای شما از طریق وب سایت دکومکور می باشد. من همچنین یک فروشگاه تخصصی در منطقه شما پیدا می کنم که محصولات سنگ تراشی را به صورت آنلاین می فروشند. محصولاتی مانند سینک گرانیتی، روشویی سنگی و روشویی کابینتی می فروشد.

اگر در پیدا کردن آجر دقیق برای مطابقت با آنچه دارید مشکل دارید، گزینه ای دارید که ممکن است به آن فکر نکرده باشید. شما می توانید به اندازه کافی آجر را از روی دیوار باغ که توسط یک درختچه انبوه همیشه سبز پنهان شده است برداشت کنید. فکر انجام این کار بیشتر می‌ارزد، و من موافقم که یک زخم دائمی روی دیوار باغ شما ایجاد می‌کند، اما آجرها آنجا هستند. این کار را در جایی از دیوار باغ خود انجام دهید، جایی که رو به همسایه است و درختچه ای که کاشته شده به نظر می رسد متعلق به آن باشد. هیچ کس عاقل تر نخواهد بود. آجرهایی را که برداشت می‌کنید با آجرهایی هم‌اندازه و تا جایی که می‌توانید به رنگ نزدیک هستند جایگزین کنید!

بیشتر بخوانید:  یک حوله خشک کن خوب چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

ترفند دیگری وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید که به حداقل رساندن آسیب های بعدی به دیوار کمک می کند. من مقداری تخته سه لا می‌خرم اجازه می دهم این تخته سه لا در یک گاراژ در برابر نور خورشید خشک شود. بعد از 60 روز، من تخته سه لا را به قطعاتی برش می‌دم که عرض آن‌ها شش اینچ بیشتر از دیوار باغ باشد. سپس نوارهای تخته سه لا را به صورت استتاری رنگ می کنم تا تا حدودی شبیه ظاهر خالدار بالای دیوارهای آجر دکوراتیو شوند.

این بود ماجرای دیوار دکوراتیو ما که با ترفند ها و داستان هایی که گفته شد سعی بر این داشتیم که به شکل اول برگردانیمش. اما اگر به دنبال نصب جدید آجر دکوراتیو هستید حتما به فروشگاه ما سر بزنید و از محصولات ما دیدن فرمایید.

 

برگرفته از : مجله واشنگتن پست

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.