دوش دوکاره چیست و چرا برای حمام من مناسب است؟

دوش دوکاره

دوش دوکاره

دوش دوکاره چیست و چرا برای حمام من مناسب است؟ بهتر است با این سئوال شروع کنیم که شما از دوش خود چه انتظاری دارید؟ شما هم جزو آن دسته از کسانی که هستید که روز خود را با دوش گرفتن آغاز می کنید و شب را با یک دوش آب گرم به پایان می رسانید؟ پس اگر از طرفداران دوش گرفتن در برنامه روزانه خود هستید می خواهیم در مورد یکی از دوش های حمام که در بسیاری از حمام ها بکار می روند صحبت کنیم.

به جرعت می توات گفت که دوش های دوکاره بیشترین کاربرد را در بین کاربران ایرانی در حمام دارند. یک دوش ثابت و یک دوشی تلفنی که متحرک است و نقش شستشوی آسانتر را فراهم می کند. اگر می خواهید همراه حمام یک ماساژ آب و هوا را تجربه کنید تبریک می گم شما دوش مورد علاقه خود را پیدا کرده اید.

اما بهترین انتخاب من در دوش حمام چه خواهد بود؟

همچنین بخوانید: راه های انتخاب دوش حمام

اگر قصد خرید دوش حمام دارید به نکات زیر توجه کنید:

مقدار مصرف آب: دوش های حمام به لطف پیشرفتی که در تولید خود داشته اند در مصرف آب صرفه جویی بسزایی انجام داده اند. در بسیاری از مدل ها در قسمت خروجی دوش یا سردوش آب را با مقداری هوا مخلوط می کنند، این امر باعث خروج پرفشار آب می شود. اثر ماساژ درمانی از دیگر اثراتی است که این سردوش ها به جای می گذارند. سردوش ها دارای طیف وسیعی از تنظیمات اسپری هستند، از جمله ماساژ دوش درمانی، اسپری قدرتمند و نیروبخش، مه دوش و اسپری تمام بدن که می توانید بر حسب نیاز سردوش را تنظیم کنید.
بیشتر از یک دوش
ترکیب سر دوش دستی و سر دوش ثابت گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. به راحتی از یک دوش پرفشار و آرامش بخش برای کل بدن به دوش دستی که برای ماساژ درمانی هدفمند یا اسپری قدرتی نیروبخش است، تغییر دهید.

بیشتر بخوانید:  کدام نوع اتاق دوش برای شما مناسب است؟

سر دوش درمانی

اگر سر دوش شما PowerPulse با ماساژ قدرت درمانی خود می تواند تمام مزایای سلامتی و تندرستی را که آزمایشات بالینی نشان داده است، از جمله تسکین تنش عضلانی، مقابله با ناراحتی مفاصل، استرس و موارد دیگر را دریافت کنید.

اگر سر دوش شما دارای PowerSpray+ باشد، بدون در نظر گرفتن میزان جریان (GPM) هر بار که دوش می‌گیرید، از یک تجربه دوش قوی و نیروبخش لذت خواهید برد.

دوش دوکاره - شامل دوش ثابت و دوش متحرک
دوش دوکاره – شامل دوش ثابت و دوش متحرک

تفاوت دوش های دوکاره

  • سر دوش ها می توانند از نظر اندازه و عملکرد متفاوت باشند. یک دوش کاره ممکن است شامل یک سر دوش باران ثابت و یک سر دوش دستی استاندارد باشد.
  • تنظیمات اسپری روی هر سر دوش به صورت جداگانه کنترل می شود. آنها می توانند انواع مختلف و تعداد تنظیمات اسپری را ارائه دهند.
  • شیر دوش های دوکاره: تنها تفاوتی که در شیر های دوش دوکاره می توانید بیابید تنظیمات همزمان باز شدن آب را در دوش ثابت و متحرک داشته باشد یا نه. جریان آب در هر کدام از سردوش ها به طور مستقل جریان پیدا می کند. آیا می خواهید جریان آب همزمان در دوش متحرک جریان داشته باشد و یک ماساژ درمانی لذت بخش هم داشته باشید؟ بله می توانید از شیر سه حالته برای دوش خود استفاده کنید.

 

اقلام همراه و آپشن های همراه دوش دوکاره

شلنگ 5 یا 8 فوتی
انواع تنظیمات اسپری
نازل های ضد گرفتگی با قابلیت تمیز کردن آسان
روکش کروم، نیکل برس خورده یا بدون رنگ
نصب سریع – بدون نیاز به لوله کش می توانیم نصب کنیم؟

بیشتر بخوانید:  بتن اکسپز رنگی چه مزایایی دارد؟  

یکی از بهترین انتخاب های سر دوش بدون شک دوش دوکاره است، با یک سر دوش بزرگ همراه با دوش دستی. شیلنگ دوش امکان تطبیق پذیری را فراهم می کند زیرا هنگامی که به آن متصل می شود، می توانید هر دو را به طور همزمان اجرا کنید تا تجربه دوش وسیع تری داشته باشید.

دوش دوکاره
دوش دوکاره

دوش دوکاره - تاثیر سردوش متحرک یا دستی
دوش دوکاره – تاثیر سردوش متحرک یا دستی

با این حال، برای سردوش دستی اسپری هدفمندتری دارد و قابل جدا شدن است، و حتی می‌توانید شلنگ را بلندتر کنید اگر می‌خواهید دسترسی بیشتری داشته باشید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.