15 مدل از روشویی عجیب و غریب و خاص

15 مدل از روشویی عجیب و غریب و خاص

وقتی به حمام یا سرویس بهداشتی خود نگاه می کنید همه چیز برای تغییر دکوراسیون و زیباسازی آن براتان پیچیده به نظر می آید.اما این طور نیست.

شما فقط به یک نقطه ی کانونی برای آنجا که ظرافت و زیبایی را انتقال دهد نیاز خواهید داشت.مواردی در این مقاله مطرح شده است که توانایی بالایی برای ظرافت و جلوه دادن سرویس خواهد داشت.بعد از مطالعه لیست انتخاب کنید کدام برای شما بهترین می باشد.

طراحان و دیزاینرها در دنیای امروز دید ما را فراتر از گذشته رو به جلو می برند.خلاقیت در دنیای مدرن امروز به سرعت بوجود می آید و دنیای ما را به سمت سبک جدیدی می برد.

روشویی کابینتی جدید دکومکور
جدیدترین نسل روشویی ها در آینده – تصویر از Doornob and HighTech Design)

روشویی Ammonite طرحی از HighTech Design و ساخت کشور آلمان است.ساختار این روشویی از بتن بوده و وزن آن حدود 40 کیلو گرم می باشد. استفاده از این روشویی کابینتی – بتنی یک تجربه منحصر به فرد است و اگر احتیاط نکنید ممکن است برایتان سرگیجه آور شود.

دستشویی آمونیت دارای یک صفحه 90 سانتی متری است و محلی منحصر به فرد برای شستشوی دست و صورت می باشد.

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر از (Idea X Idea)

اولین چیزی که بعد از دیدن این روشویی به ذهنتان خطور می کند این است که این یک روشویی است یا یک فضاپیما.همانند مثال اول مرغ بوده یا تخم مرغ،

ساختار این روشویی از گرانترین سنگ طبیعی دنیا ساخته شده و از نوع روشویی های سنگی محسوب می شود.

بیشتر بخوانید:  بهترین رنگ کمد دیواری برای اتاق

مطمئنا غرق می شوید..

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر از (Nippon Style and Pink Tentacle)

هنگامی که تتسویا ناکامورا از کمپانی Nippon Style تصمیم گرفت نسخه نهایی تجهیزات حمام و دستشویی را طراحی کند به تنها موضوعی که فکر نمی کرد قیمت تمام شده بود و امیدوار بود که مشتریانش نیز به همین روند سو پیدا کنند.

قیمت این مدل از دستشویی برای یک خریدار چیزی حدود 350 میلیون تومان تمام می شود. جالب آنجا بود که در زمان تمام شدن نسخه نهایی این محصول که Nakamura’s Premium نام داشت و با مبلغی معادل 600 میلیون تومان تمام شد و بعد از خریداری این محصول این کمپانی به مشتری پیسنهاد داد باید با دقت بالایی از این نوع دستشویی استفاده کنند چرا که هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه جراحت پذیرا نیستند.

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر از Amin Design and Trendir

امین دیزاین برندی است که محصول خود را با نمایش قوی غرق شده روی اندامش به معرض نمایش در آورده است.

این دستشویی اندازه ای کوچک و خش سایز دارد و مناسب برای فضاهایی است که قرار است آنجا را به معرض نمایش ویژه ای قرار دهید.

بر خلاف بیشتر روشویی ها این مدل برای قرار گیری شیر روشویی خود با ویژگی های خاصی همراه است.مثلا شیر رشویی نصب شده بر این مدل بر روی بال قو و به صورت اوریب و به رنگ کروم به نمایش درآمده است، و طراحی یکپارچه ای را به دست می آورد.

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر از Archzine

روشویی تخم مرغی محصولی دیگر از این کمپانی است و امین در پاسخ به این نوع طراحی این گونه می گوید که گرچه این سبک باعث سردرگمی می شود اما یک آرامش خاص را به مصرف کننده القا می کند.

بیشتر بخوانید:  ویژگی های یک کمد دیواری مناسب

روشویی مناسب برای کودکان

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر از Finest Fixtures and Gran-Selecto

این دستشویی دیواری ساخت کمپانی آرت سرام می باشد که نصب آن به صورت دیواری بوده و ترکیبی از شیشه سکوریت و سرامیک چینی می باشد. این روشویی به لطف طراحی خاصش ترکیبی از طراحی مدرن ایتالیایی و سفینه های فضایی را القا می کند.

از ویژگی های خاص این روشویی دارا بودن حوضچه شفاف و سیستم تخلیه نامرئی است.اگر چه این نوع روشویی بسیار کاربردی است اما تصور شستشوی جوراب در آن بسیار دشوار خواهد بود.

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر از Disegno Ceramica

دیزنگو سرامیکا یک سری خاص و ویژه از دستشویی ها و روشویی حمام و سرویس بهداشتی را به بازار معرفی کرده است.

محصولی که بیشتر شبیه به فرم های اسباب بازی بوده اما هیچ گونه خطری را به همراه ندارد.جذاب ترین این مجموعه چلب چلوب Splash Collection می باشد که شامل یک کاسه رنگی،پایه دیواری، و یک صفحه است و در چند رنگ عرضه شده است.

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر Disegno Ceramica

این برند مجموعه محصولات دیگری را نیز دارد اما هیچ کدام به جذابی Splash Collection نیست.جایی که می توان هنگام شستشو و نظافت در آن سبک شوید.

اجازه برای شناور شدن

این شیر و روشویی پایه بلند توسط دیزاینری بنام Patrick Messier کانادایی طراحی شده است تا یک وسیله و سکوی مستقل باشد، و از هر نمایی منحصر به فرد و عالی به نظر برسد.

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر Nova 68 and Trendir

پایه استیل ضد زنگ و براق و شیر کروم رنگ آن به همراه بدنه و بدنه خاکستری آن تصور یک ساختمان شهری در قرن بیستم را به نمایش می گذارد که از آتش متواری شده است.

کاسه روشویی قرار گرفته روی این دستشویی از جنس سرامیک لعاب نانو بوده و 19 اینچ عمق دارد

بیشتر بخوانید:  فرهنگ عجیب توالت رفتن فرنگی ها
یک هواپیمای تمام عیار
روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر Trendir and West One Bathrooms

وقت آن رسیده است که از هواپیمای مدرن روشویی ها رو نمایی کنیم.

صفحه سفینه ای شکل این دستشویی همه تصورات شما را از یک روشویی به اعماق برده و غرق می کند.

روشویی کابینتی جدید دکومکور
تصویر Furnishism

این مدل روشویی شامل دو مدل Omvivo و Onda است که شبیه به هواپیمایی است که در آسمان منتظر وقوع یک فاجعه بزرگ است.

اما در حقیقت واقعیت دیگری در جریان است.ساختار مهندسی شده در طراحی این روشویی منحصر به فرد جریان آب را مثل جاذبه زمین به سمت پایین هدایت و در نهایت تخلیه می کند. و البته انتخاب صفحه شیشه سکوریت یا کورین همیشه برای شما وجود خواهد داشت.

دستشویی چاق با لایه های چربی
روشویی های عجیب دنیا
تصویر The Design Blog and Bornrich

ممکن است تصور کنید این مدل روشویی جذاب از چوب ساخته شده است و می تواند در برابر آب خراب شود. اما… انتخاب بهینه مواد برای یک دستشویی که توسط تولگای طراح ساخته شده است جای هیچ نگرانی را برای شما نمیگذارد.

حتما می دانید در جنگل های بارانی چه خبر است و بر سر درختان با استقامت چی می آید.بله…هیچ چیز نمی تواند چوب اشباع شده را خراب کند

این روشویی تشکیل شده از ریزدانه های چوب و تکمیل شده از اتصالات فولاد ضد زنگ صیقلی .

Fat Sink یک اعجوبه جذاب است و جالب است که امثال آن از زمان پخش صنوبر تاکنون دیده نشده اند

منبع weburbanist.com

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.